پراب ضخامت سنج اولتراسونیک PT-102-2700 برند داکوتا اولتراسونیکس
0 رای   - 

پراب ضخامت سنج اولتراسونیک PT-102-2700 برند داکوتا اولتراسونیکس

  • - دارای دو المنت (Transmit and Receive)
  • - دارای 4 فوت کابل
  • - قطر 10 اینچ
  • - محدوده فرکانس 1 تا 5 مگاهرتز 
  • - مناسب برای اندازه گیری از درون رنگ و پوشش و ...
تماس بگیرید
$ 745.0

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 500 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
کانال تلگرام
کانال تلگرام
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

این پراب ضخامت سنج توانایی اندازه گیری مواد مختلف فلزی، غیرفلزی و … دارد و برای انواع ضخامت سنج مناسب می باشد از جمله: MMX-6 برند داکوتا، برند time و … .

ترانسدیوسر یا پراب ضخامت سنج MMX-6

تراندیوسر MMX-6 امواج صوتی اولتراسونیک را منتقل و دریافت می کند که برای محاسبه اندازه گیری ضخامت مواد استفاده می شود. پراب و دو کانکتور هم محور توسط کابل MMX-6 متصل می شود. برای این پراب ضخامت سنج شرکت "داکوتا اولتراسونیکس" جهت کانکتورهای هم محور دوگانه حیاتی نیست: هر یک از پلاگ ها (دو شاخه ها) می تواند برای هر یک از سوکت های دستگاه ضخامت سنج MMX-6 مناسب باشد. پراب باید به درستی استفاده شود تا اندازه گیری های قابل اعتماد و دقیق ایجاد شود. در ادامه می توانید توضیحات مختصر پراب که با دستورالعمل استفاده با آن همراه است را مطالعه نمایید.

تصویری که در پایین مشاهده می کنید، قسمت پایینی پراب است. دو نیم دایره را مشاهده می کنید که توسط یک دیواره از هم جدا شده اند. یکی از نیم دایره ها مسئول هدایت صوت اولتراسونیک درون ماده ی مورد اندازه گیری است و نیم دایره دیگر مسئول هدایت صوت اکو شده ی برگشتی به پراب است.

زمانی که پراب در مقابل ماده ی مورد اندازه گیری قرار داده می شود، دقیقا محیطی که مستقیما در وسط نیم دایره های قرار گرفته اندازه گیری می شود.

تصویری که در ادامه مشاهده می نمایید قسمت بالای یک پراب معمول است. یک انگشت یا انگشت شست خود را روی قسمت بالایی پراب قرار دهید تا پراب را در جایی که می خواهید ثابت نگه دارید. فشار متوسط مناسب می باشد، زیرا فقط برای ثابت نگه داشتن پراب ضروری است و موجب می شود تا سطح پوششی پراب به صورت تخت و صاف در مقابل ماده قرار بگیرید.

صفر کردن پراب (Probe Zero)

تنظیم کردن نقطه صفر دستگاه MMX-6 به همان اندازه که در میکرومترهای مکانیکی مهم است، ضروری و مهم است. اگر گیج به درستی "صفر" نشود، تمام اندازه گیری هایی که تسوط گیج انجام می شود با خطای ثابتی همراه خواهد بود. زمانی که MMX-6 صفر می شود، این مقدار خطای ثابت اندازه گیری را به طور اتوماتیک برای تمامی اندازه گیری ها اصلاح می کند. مراحل دقیق صفر کردن دستگاه را می توانید در صفحات 12 و 13 کاتالوگ از قسمت دانلودها، دانلود و مطالعه نمایید.

سایر مشخصات محصول

کشور سازنده : آمریکا
شکل هندسی : استوانه ای
فرکانس (مگا هرتز) : 5
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها

کاتلوگ دستگاه MMX-6
کاتالوگ کامل دستگاه ضخامت سنج MMX-6
دانلود (385.88k)